SERWISY SPECJALISTYCZNE

Najlepsze elektroniczne produkty dla Profesjonalistów. Ekspercka wiedza na najwyższym poziomie.

archiwum

Prawo

Archiwum tekstów prawnych dziennika "Rzeczpospolita". Największa na polskim rynku baza, prowadzona od 1993 roku. Źródło niezbędnej wiedzy dla prawników, studentów prawa, administracji.

Już od: 121,77PLN brutto za miesiąc
Zamów

pełne archiwum

Rzeczpospolitej

Pełne archiwum wszystkich tekstów dziennika "Rzeczpospolita" od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Już od: 244,77PLN brutto za miesiąc
Zamów

serwis

Prawo w firmie

Baza aktów prawnych, użyteczne narzędzia i kalkulatory, aktualności i komentarze z dziedziny prawa. Narzędzie pracy dla prawników, ekspertów rachunkowości, prawa pracy, spraw kadrowych, administracji i menedżerów. Przydatne źródło wiedzy dla Profesjonalistów.

Już od: 121,77PLN brutto za miesiąc
Zamów

"Rzeczpospolita" jest:

Opiniotwórcza

"Rzeczpospolita" to wielokrotny zwycięzca rankingu najczęściej cytowanych mediów w Polsce. W roku 2014 została uznana za najbardziej opiniotwórcze medium dekady.

Liderem

"Rzeczpospolita" jest liderem sprzedaży ogółem w grupie tytułów o profilu gospodarczym. Nasz tytuł zajmuje także pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży wydań elektronicznych prasy w Polsce.

Wszechstronna

Jako jedyny tytuł na rynku w unikalny sposób łączy treści ogólnoinformacyjne ze specjalistycznymi. Codziennie informujemy o tym co ważne w świecie polityki, nauki, sportu, kultury, gospodarki i prawa.

Uznana

Zdaniem menedżerów najwyższego szczebla "Rzeczpospolita" jest najlepszym dziennikiem gospodarczym w Polsce. Uznanie naszych Czytelników to największy zaszczyt.