SERWISY SPECJALISTYCZNE

Najlepsze elektroniczne produkty dla Profesjonalistów. Ekspercka wiedza na najwyższym poziomie.

pełne archiwum

Rzeczpospolitej

Pełne archiwum wszystkich tekstów dziennika "Rzeczpospolita" od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Już od: 244,77PLN brutto za miesiąc
Zamów

serwis

Prawo w firmie

Baza aktów prawnych, użyteczne narzędzia i kalkulatory, aktualności i komentarze z dziedziny prawa. Narzędzie pracy dla prawników, ekspertów rachunkowości, prawa pracy, spraw kadrowych, administracji i menedżerów. Przydatne źródło wiedzy dla Profesjonalistów.

Już od: 79,00PLN brutto za miesiąc
Zamów

"Rzeczpospolita" jest:

Opiniotwórcza

"Rzeczpospolita" to wielokrotny zwycięzca rankingu najczęściej cytowanych mediów w Polsce. W roku 2014 została uznana za najbardziej opiniotwórcze medium dekady.

Liderem

"Rzeczpospolita" jest liderem sprzedaży ogółem w grupie tytułów o profilu gospodarczym. Nasz tytuł zajmuje także pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży wydań elektronicznych prasy w Polsce.

Wszechstronna

Jako jedyny tytuł na rynku w unikalny sposób łączy treści ogólnoinformacyjne ze specjalistycznymi. Codziennie informujemy o tym co ważne w świecie polityki, nauki, sportu, kultury, gospodarki i prawa.

Uznana

Zdaniem menedżerów najwyższego szczebla "Rzeczpospolita" jest najlepszym dziennikiem gospodarczym w Polsce. Uznanie naszych Czytelników to największy zaszczyt.