Więcej niż prenumerata

Prenumerata to znacznie więcej niż codzienne wydanie „Rzeczpospolitej”. Czytaj profesjonalne tygodniki dla prawników, księgowych, pracowników działów kadr i administracji. Otrzymuj książki i broszury biznesowo-prawne. Poszerzaj swoją wiedzę z Akademią „Rzeczpospolitej”.

Czytaj tak jak lubisz

Wersja papierowa dostępna codziennie rano na Twoim biurku, czy e-wydanie, które przeczytasz już dzień wcześniej o 21:00? Dostosuj prenumeratę do swojego stylu życia.

Prenumerata Papierowa
Już od: 130,32PLN brutto za miesiąc
Szczegóły
Prenumerata Elektroniczna
Już od: 129,00PLN brutto za miesiąc
Szczegóły

"Rzeczpospolita" jest:

Opiniotwórcza

"Rzeczpospolita" to wielokrotny zwycięzca rankingu najczęściej cytowanych mediów w Polsce. W roku 2014 została uznana za najbardziej opiniotwórcze medium dekady.

Liderem

"Rzeczpospolita" jest liderem sprzedaży ogółem w grupie tytułów o profilu gospodarczym. Nasz tytuł zajmuje także pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży wydań elektronicznych prasy w Polsce.

Wszechstronna

Jako jedyny tytuł na rynku w unikalny sposób łączy treści ogólnoinformacyjne ze specjalistycznymi. Codziennie informujemy o tym co ważne w świecie polityki, nauki, sportu, kultury, gospodarki i prawa.

Uznana

Zdaniem menedżerów najwyższego szczebla "Rzeczpospolita" jest najlepszym dziennikiem gospodarczym w Polsce. Uznanie naszych Czytelników to największy zaszczyt.