Prenumerata papierowa 2017

Każdego dnia na Twoim biurku

Codzienne dodatki dla specjalistów

Przydatne książki, poradniki i programy

Nie wiesz jaki pakiet wybrać? Zostaw dane. Oddzwonimy.

Prenumerata podstawowa

Najbardziej OPŁACALNA

Prenumerata PLUS
Już od: 128,18PLN za miesiąc Już od: 148,98PLN za miesiąc
Zamów Zamów
Wydanie papierowe „Rzeczpospolitej” - grzbiet glówny

Wydanie papierowe „Rzeczpospolitej” - grzbiet glówny Główny grzbiet "Rzeczpospolitej" - bieżące wydarzenia, opinie, kultura, nauka i sport.

Ekonomia i Rynek

Ekonomia i Rynek Gospodarcza część "Rzeczpospolitej" - aktualności, branże, firmy, analizy i opinie.

Prawo Co Dnia

Prawo Co Dnia Prawna część "Rzeczpospolitej" - aktualności, podatki, praca, samorząd, analizy i opinie.

Życie Regionów

Życie Regionów Cykl wydań regionalnych dystrybuowany wraz z ogólnopolskim nakładem „Rzeczpospolitej”. Kluczowe dla regionów tematy gospodarcze, osiągnięcia samorządów, najciekawsze wydarzenia kulturalne, sportowe oraz atrakcje turystyczne.

Dodatek Dobra Firma

Dodatek Dobra Firma Codzienne porady dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Rankingi (m.in.: Lista 500, Lista 2000)

Rankingi (m.in.: Lista 500, Lista 2000) Coroczne rankingi "Rzeczpospolitej" - największe przedsiębiorstwa, branże i segmenty gospodarki. Produkt okresowy - świadczenie dostępne w okresie trwania prenumeraty

Ściągawka Przedsiębiorcy

Ściągawka Przedsiębiorcy Terminy, stawki, limity - niezbędnik przedsiębiorcy.

Magazyn weekendowy Plus Minus

Magazyn weekendowy Plus Minus Cotygodniowa porcja błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów.

Podatki - tygodnik poniedziałkowy

Podatki - tygodnik poniedziałkowy Wszystko o rozliczeniach z fiskusem – kto i jakie podatki musi zapłacić, ważne terminy, deklaracje, optymalizacja podatkowa, najnowsze interpretacje organów podatkowych i orzecznictwo z komentarzami ekspertów. Praktyczne porady dla przedsiębiorców – przede wszystkim ich działów finansowo-księgowych.

Administracja - tygodnik wtorkowy

Administracja - tygodnik wtorkowy Dodatek dla urzędników, a w nim: zmiany przepisów, prawo i postępowanie administracyjne, zasady tworzenia pism urzędowych, informacje o finansach publicznych i rozwoju zawodowym urzędników.

Ekspert Księgowego - tygodnik środowy

Ekspert Księgowego - tygodnik środowy Zbiór przydatnych porad i eksperckiej wiedzy dla pracowników działów księgowości. Aktualności prawne i praktyczne porady z dziedziny finansów.

Rzecz o Prawie - tygodnik środowy

Rzecz o Prawie - tygodnik środowy Tygodnik prawniczych opinii – publicystyka, komentarze oraz felietony autorytetów prawniczych na temat istotnych wydarzeń i problemów prawnych.

Praca i ZUS - tygodnik czwartkowy

Praca i ZUS - tygodnik czwartkowy Wszystko o zatrudnianiu i zwalnianiu pracowników, umowach, wynagrodzeniach, ubezpieczeniach, świadczeniach i rozliczeniach z ZUS. Praktyczne porady dla pracodawców i przedsiębiorców – przede wszystkim ich działów kadrowo – płacowych.

Prawo w biznesie - tygodnik piątkowy

Prawo w biznesie - tygodnik piątkowy Wszystko o zakładaniu, prowadzeniu i likwidowaniu działalności gospodarczej w każdej formie – począwszy od indywidualnej działalności, a skończywszy na spółkach. Praktyczne porady dotyczące m.in. umów, przetargów, polis i ubezpieczeń, procedur administracyjnych i sądowych, prawa konsumenckiego.

Newslettery dla specjalistów - po rejestracji

Newslettery dla specjalistów - po rejestracji Porcja istotnych informacji i porad dla księgowych, specjalistów podatkowych, kadrowców i administracji.

Archiwum tekstów (2014-2016) - dostęp online

Archiwum tekstów (2014-2016) - dostęp online Archiwum tekstów z "Rzeczpospolitej". Wygodna wyszukiwarka.

Rabat na konferencje i szkolenia

Rabat na konferencje i szkolenia Rabat na szkolenia i konferencje organizowane przez "Rzeczpospolitą" Produkt okresowy - świadczenie dostępne w okresie trwania prenumeraty

25% 50%
Elektroniczny przegląd polskiej prasy - po rejestracji

Elektroniczny przegląd polskiej prasy - po rejestracji Codziennie na Twojej skrzynce przegląd najważniejszych tekstów z polskiej prasy.

Poradniki prawne (najważniejsze akty prawne m in. Kodeks VAT)

Poradniki prawne (najważniejsze akty prawne m in. Kodeks VAT) Najważniejsze akty prawne zebrane w poradnikach "Rzeczpospolitej". Produkt okresowy - świadczenie dostępne w okresie trwania prenumeraty

Specjalistyczne książki biznesowe

Specjalistyczne książki biznesowe Przydatne i zawsze aktualne książki z obszarów prawno-podatkowych. Produkt okresowy - świadczenie dostępne w okresie trwania prenumeraty

Przydatne programy, m.in. rozliczenie roczne PIT

Przydatne programy, m.in. rozliczenie roczne PIT Sprawdzony, zweryfikowany przez doradców podatkowych program do rozliczenia rocznego. Produkt okresowy - świadczenie dostępne w okresie trwania prenumeraty

Cykl poradników Akademia Rzeczpospolitej

Cykl poradników Akademia Rzeczpospolitej Cykl przydatnych w biznesie szkoleń z zakresu rozwoju osobistego. Produkt okresowy - świadczenie dostępne w okresie trwania prenumeraty

1 miesiąc 128,18 PLN 1 miesiąc 148,98 PLN
3 miesiące 384,54 PLN 3 miesiące 446,94 PLN
6 miesięcy 732,64 PLN 6 miesięcy 837,22 PLN
12 miesięcy 1 389,20 PLN 12 miesięcy 1 588,40 PLN
ceny brutto – WAŻNE: prenumerata stanowi koszt uzyskania przychodu
Zamów Zamów

"Rzeczpospolita" jest:

Opiniotwórcza

"Rzeczpospolita" to wielokrotny zwycięzca rankingu najczęściej cytowanych mediów w Polsce. W roku 2014 została uznana za najbardziej opiniotwórcze medium dekady.

Liderem

"Rzeczpospolita" jest liderem sprzedaży ogółem w grupie tytułów o profilu gospodarczym. Nasz tytuł zajmuje także pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży wydań elektronicznych prasy w Polsce.

Wszechstronna

Jako jedyny tytuł na rynku w unikalny sposób łączy treści ogólnoinformacyjne ze specjalistycznymi. Codziennie informujemy o tym co ważne w świecie polityki, nauki, sportu, kultury, gospodarki i prawa.

Uznana

Zdaniem menedżerów najwyższego szczebla "Rzeczpospolita" jest najlepszym dziennikiem gospodarczym w Polsce. Uznanie naszych Czytelników to największy zaszczyt.