Prenumerata podstawowa

Najbardziej OPŁACALNA

Prenumerata PLUS
Już od: 130,32PLN za miesiąc Już od: 151,68PLN za miesiąc
Zamów Zamów
"Rzeczpospolita" (Kraj, Swiat, Opinie, Kultura, Sport)

"Rzeczpospolita" (Kraj, Swiat, Opinie, Kultura, Sport) Bieżące wydarzenia ze świata, kraju i polityki, opinie, kultura, nauka oraz sport.

Ekonomia i Rynek

Ekonomia i Rynek Gospodarcza część "Rzeczpospolitej" - aktualności, branże, firmy, analizy i opinie.

Prawo Co Dnia

Prawo Co Dnia Prawna część "Rzeczpospolitej" - aktualności, podatki, praca, samorząd, analizy i opinie.

Życie Regionów

Życie Regionów Cykl wydań regionalnych, dystrybuowany wraz z ogólnopolskim nakładem „Rzeczpospolitej”. Kluczowe dla regionów tematy gospodarcze, osiągnięcia samorządów, najciekawsze wydarzenia kulturalne, sportowe oraz atrakcje turystyczne.

Ranking Marek

Ranking Marek "Rzeczpospolita" opracowuje go od 2004 r. W publikacji ocenych jest 330 krajowych znaków towarowych pod względem ich wartości oraz siły i mocy rynkowej.

Ranking Audytorów

Ranking Audytorów Jedyny w Polsce ranking tej branży, oparty na na obiektywhych mierzalnych kryteriach pokazujących zakres prowadzonej działaności - od m.in. przychodów z rewizji finansowej, przez liczbę przeprowadzonych audytów (w tym w firmach publcznych), po liczbę audytorów.

Lista 500

Lista 500 Przygotowywana zwykle na wrześniowe Forum Ekonomiczne w Krynicy. Lista 500 największych firm w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Dogłębne analizy sytuacji kluczowych przedsiebiorstw.

Lista 2000

Lista 2000 Lista największych przedsiębiorstw polskiej gospodarki. Obroty, wyniki, zatrudnienie, płacone podatki. Analizy kluczowych branż.

Ranking Kancelarii Prawnych

Ranking Kancelarii Prawnych Ranking pokazuje kancelarie prawne w dwóch kategoriach: wg liczby adwokatów i radców prawnych a także wg wielkości przychodów. Środowisko typuje liderów w poszczególnych dziedzinach.

Ranking Samorządów

Ranking Samorządów Ranking nagradza najlepsze polskie samorządy w trzech kategoriach: miasta na prawach powiatu, gminy miejskie i miejsko-wiejskie oraz gminy wiejskie.

Ranking Urzędów Skarbowych

Ranking Urzędów Skarbowych Ranking pokazuje urzędy skarbowe w trzech kategoriach: najbardziej przyjazne, poprawiające jakość i najbardziej efektywne. Informuje o najważniejszych zmianach jakie w ciągu roku miały miejsce lub za chwilę będą miały miejsce w administracji skarbowej a także to, jak pracują duże urzędy skarbowe.

Ranking wydziałów prawa

Ranking wydziałów prawa Ranking pokazuje, które uczelnie najlepiej kształcą prawników. Liczą się trzy kategorie: jakość kształcenia, potencjał naukowy i współpraca z zagranicą.

Ranking firm doradztwa podatkowego

Ranking firm doradztwa podatkowego Ranking pokazuje największe firmy wg liczby doradców podatkowych i według przychodów. Środowisko typuje liderów w poszczególnych podatkach.

Ściągawka Przedsiębiorcy (Terminy, stawki, limity - niezbędnik przedsiębiorcy)

Ściągawka Przedsiębiorcy (Terminy, stawki, limity - niezbędnik przedsiębiorcy) Terminy, stawki, limity - niezbędnik przedsiębiorcy.

Magazyn weekendowy Plus Minus

Magazyn weekendowy Plus Minus Weekendowa porcja błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów.

Tygodnik Dobra Firma: Podatki i Księgowość - poniedziałek

Tygodnik Dobra Firma: Podatki i Księgowość - poniedziałek Poniedziałkowy tygodnik z komentarzami ekspertów; o rozliczeniach z fiskusem, podatkach oraz deklaracjach podatkowych. Praktyczny poradnik dla przedsiębiąrców, a przede wszystkim ich działów finansowo-księgowych.

Tygodnik Dobra Administracja - wtorek

Tygodnik Dobra Administracja - wtorek Tygodnik wtorkowy dla urzędników, a w nim: zmiany przepisów, prawo i postępowanie administracyjne, zasady tworzenia pism urzędowych, informacje o finansach publicznych i rozwoju zawodowym urzędników.

Tygodnik Rzecz o Prawie - wtorek

Tygodnik Rzecz o Prawie - wtorek Tygodnik prawniczych opinii – publicystyka, komentarze oraz felietony autorytetów prawniczych na temat istotnych wydarzeń i problemów prawnych.

Tygodnik Dobra Firma: Rachunkowość - środa

Tygodnik Dobra Firma: Rachunkowość - środa Tygodnik dla małych, średnich i dużych firm prowadzących księgi rachunkowe, a w nim: ważne porady dla księgowych i działów finansowych dotyczące wszelkich uproszczeń oraz formalności, których muszą dopilnować.

Tygodnik Dobra Firma: Dobra Firma Kadry i Płace - czwartek

Tygodnik Dobra Firma: Dobra Firma Kadry i Płace - czwartek Tygodnik dla pracodawców małych i średnich firm, działów kadr i płac oraz indywidualnych przedsiębiorców, zawierający szeroko rozumiane prawo pracy, m. in. ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenia zdrowotne, a także porady i praktyczne opisy problemów związane z ich rozwiązaniem.

Tygodnik Dobra Firma: Biznes - piątek

Tygodnik Dobra Firma: Biznes - piątek Wnikliwe porady dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Miesięcznik: Raport Rzeczpospolitej (ekonomiczny) nowość

Miesięcznik: Raport Rzeczpospolitej (ekonomiczny) nowość Dogłębne analizy naważniejszych wydarzeń z obrębu polskiej gospdoarki, ich szanse i problemy. Wszystko opowiedziane przez pryzmat doświadczeń szefów firm liczących się w poszczególnych obszarach.

Miesięcznik: Raport Rzeczpospolitej (prawny) nowość

Miesięcznik: Raport Rzeczpospolitej (prawny) nowość Miesięcznik omawiający szczegółowo zmiany w przepisach prawnych, trafne porady jak się do nich przygotować oraz gdzie dopełnić wszelkich formalności, na podstawie specjalistycznych komentarzy i wywiadów eksperckich. Przygotowany z myślą przedsiebiorcach działach kadrowych i finansowych.

Archiwum tekstów (2014-2017) - dostęp online

Archiwum tekstów (2014-2017) - dostęp online Wygodna wyszukiwarka tekstów z "Rzeczpospolitej" z dostępem do lat 2014-2017.

Rabat na konferencje i szkolenia

Rabat na konferencje i szkolenia Rabat na szkolenia i konferencje organizowane przez "Rzeczpospolitą"
Produkt okresowy - świadczenie dostępne w okresie trwania prenumeraty.

25% 50%
Newsletter: Alert Księgowy nowość

Newsletter: Alert Księgowy nowość Dodatek pomocny dla działu księgowości, a w nim: nowe terminy, wskaźniki i stawki, o co pytają ksiegowi wraz z krótkimi odpowiedziami, bieżące aktualności i planowane zmiany przepisów.

Newsletter: Alert Kadrowy nowość

Newsletter: Alert Kadrowy nowość Opis nadchodzących terminów na przyszły tydzień, przypomnienie najważniejszych orzeczeń SN z ostatniego tygodnia czy wystąpień ministerstwa pracy, krótkie porady oraz krótki opis nowych przepisów.

Newsletter: Alert Legislacyjny nowość

Newsletter: Alert Legislacyjny nowość Dodatek o najważniejszych zmianach w prawie: nowe projekty ustaw, co zaakceptował rząd w ostatnim tygodniu, nowości w Sejmie, ustawy podpisane przez prezydenta, a taskże odesłanie do najchętniej czytanych tekstów.

Cztery poradniki prawne (najważniejsze akty prawne zebrane w poradnikach)

Cztery poradniki prawne (najważniejsze akty prawne zebrane w poradnikach) Najważniejsze akty prawne zebrane w poradnikach "Rzeczpospolitej".

Dwanaście książek biznesowych z obszarów prawno - podatkowych

Dwanaście książek biznesowych z obszarów prawno - podatkowych Przydatne i zawsze aktualne książki z obszarów prawno-podatkowych.

Przydatne programy, m.in. rozliczenie roczne PIT

Przydatne programy, m.in. rozliczenie roczne PIT Sprawdzony i zweryfikowany przez doradców podatkowych program do rozliczenia rocznego. Produkt okresowy - świadczenie dostępne w okresie trwania prenumeraty.

1 miesiąc 130,32 PLN 1 miesiąc 151,68 PLN
3 miesiące 401,82 PLN 3 miesiące 467,68 PLN
6 miesięcy 790,50 PLN 6 miesięcy 904,50 PLN
12 miesięcy 1 493,79 PLN 12 miesięcy 1 696,80 PLN
ceny brutto
Zamów Zamów

WAŻNE: prenumerata stanowi koszt uzyskania przychodu

"Rzeczpospolita" jest:

Opiniotwórcza

"Rzeczpospolita" to wielokrotny zwycięzca rankingu najczęściej cytowanych mediów w Polsce. W roku 2014 została uznana za najbardziej opiniotwórcze medium dekady.

Liderem

"Rzeczpospolita" jest liderem sprzedaży ogółem w grupie tytułów o profilu gospodarczym. Nasz tytuł zajmuje także pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży wydań elektronicznych prasy w Polsce.

Wszechstronna

Jako jedyny tytuł na rynku w unikalny sposób łączy treści ogólnoinformacyjne ze specjalistycznymi. Codziennie informujemy o tym co ważne w świecie polityki, nauki, sportu, kultury, gospodarki i prawa.

Uznana

Zdaniem menedżerów najwyższego szczebla "Rzeczpospolita" jest najlepszym dziennikiem gospodarczym w Polsce. Uznanie naszych Czytelników to największy zaszczyt.