Prenumerata elektroniczna 2017

Czytaj wygodnie na komputerze, tablecie i smartfonie

eWydanie dostępne o dzień wcześniej o godz. 21:00

Nowa, wygodna aplikacja mobilna

Nie wiesz jaki pakiet wybrać? Zostaw dane. Oddzwonimy.

Prenumerata podstawowa

Najbardziej OPŁACALNA

Prenumerata PLUS
Już od: 119,00PLN za miesiąc Już od: 139,00PLN za miesiąc
Zamów Zamów
„Rzeczpospolita” – grzbiet główny (e-wydanie)

„Rzeczpospolita” – grzbiet główny (e-wydanie) Główny grzbiet "Rzeczpospolitej" - bieżące wydarzenia, opinie, kultura, nauka i sport.

Ekonomia i Rynek (e-wydanie)

Ekonomia i Rynek (e-wydanie) Gospodarcza część "Rzeczpospolitej" - aktualności, branże, firmy, analizy i opinie.

Prawo Co Dnia (e-wydanie)

Prawo Co Dnia (e-wydanie) Prawna część "Rzeczpospolitej" - aktualności, podatki, praca, samorząd, analizy i opinie.

Życie Regionów (e-wydanie)

Życie Regionów (e-wydanie) Cykl wydań regionalnych dystrybuowany wraz z ogólnopolskim nakładem „Rzeczpospolitej”. Kluczowe dla regionów tematy gospodarcze, osiągnięcia samorządów, najciekawsze wydarzenia kulturalne, sportowe oraz atrakcje turystyczne.

Dodatek Dobra Firma (e-wydanie)

Dodatek Dobra Firma (e-wydanie) Codzienne porady dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Rankingi (m.in.: Lista 500, Lista 2000) (e-wydanie)

Rankingi (m.in.: Lista 500, Lista 2000) (e-wydanie) Coroczne rankingi "Rzeczpospolitej" - największe przedsiębiorstwa, branże i segmenty gospodarki. Produkt okresowy - świadczenie dostępne w okresie trwania prenumeraty

Ściągawka Przedsiębiorcy (e-wydanie)

Ściągawka Przedsiębiorcy (e-wydanie) Terminy, stawki, limity - niezbędnik przedsiębiorcy.

Magazyn weekendowy Plus Minus (e-wydanie)

Magazyn weekendowy Plus Minus (e-wydanie) Cotygodniowa porcja błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów.

Podatki - tygodnik poniedziałkowy (e-wydanie)

Podatki - tygodnik poniedziałkowy (e-wydanie) Wszystko o rozliczeniach z fiskusem – kto i jakie podatki musi zapłacić, ważne terminy, deklaracje, optymalizacja podatkowa, najnowsze interpretacje organów podatkowych i orzecznictwo z komentarzami ekspertów. Praktyczne porady dla przedsiębiorców – przede wszystkim ich działów finansowo-księgowych.

Administracja - tygodnik wtorkowy (e-wydanie)

Administracja - tygodnik wtorkowy (e-wydanie) Dodatek dla urzędników, a w nim: zmiany przepisów, prawo i postępowanie administracyjne, zasady tworzenia pism urzędowych, informacje o finansach publicznych i rozwoju zawodowym urzędników.

Ekspert Księgowego - tygodnik środowy (e-wydanie)

Ekspert Księgowego - tygodnik środowy (e-wydanie) Zbiór przydatnych porad i eksperckiej wiedzy dla pracowników działów księgowości. Aktualności prawne i praktyczne porady z dziedziny finansów.

Rzecz o Prawie - tygodnik środowy (e-wydanie)

Rzecz o Prawie - tygodnik środowy (e-wydanie) Tygodnik prawniczych opinii – publicystyka, komentarze oraz felietony autorytetów prawniczych na temat istotnych wydarzeń i problemów prawnych.

Praca i ZUS - tygodnik czwartkowy (e-wydanie)

Praca i ZUS - tygodnik czwartkowy (e-wydanie) Wszystko o zatrudnianiu i zwalnianiu pracowników, umowach, wynagrodzeniach, ubezpieczeniach, świadczeniach i rozliczeniach z ZUS. Praktyczne porady dla pracodawców i przedsiębiorców – przede wszystkim ich działów kadrowo – płacowych.

Prawo w biznesie - tygodnik piątkowy (e-wydanie)

Prawo w biznesie - tygodnik piątkowy (e-wydanie) Wszystko o zakładaniu, prowadzeniu i likwidowaniu działalności gospodarczej w każdej formie – począwszy od indywidualnej działalności, a skończywszy na spółkach. Praktyczne porady dotyczące m.in. umów, przetargów, polis i ubezpieczeń, procedur administracyjnych i sądowych, prawa konsumenckiego.

Pełen dostęp do serwisu rp.pl

Pełen dostęp do serwisu rp.pl Wszystkie artykuły w serwisie dostępne po zalogowaniu

Serwis Prawo w Firmie

Serwis Prawo w Firmie Baza aktów prawnych, użyteczne narzędzia i kalkulatory, aktualności i komentarze z dziedziny prawa

Newslettery dla specjalistów - po rejestracji

Newslettery dla specjalistów - po rejestracji Porcja istotnych informacji i porad dla księgowych, specjalistów podatkowych, kadrowców i administracji.

Archiwum e-wydań (2014-2016)

Archiwum e-wydań (2014-2016) Archiwum tekstów z "Rzeczpospolitej". Wygodna wyszukiwarka.

Rabat na konferencje i szkolenia

Rabat na konferencje i szkolenia Rabat na szkolenia i konferencje organizowane przez "Rzeczpospolitą" Produkt okresowy - świadczenie dostępne w okresie trwania prenumeraty

25% 50%
Elektroniczny przegląd polskiej prasy - po rejestracji

Elektroniczny przegląd polskiej prasy - po rejestracji Codziennie na Twojej skrzynce przegląd najważniejszych tekstów z polskiej prasy.

Poradniki prawne (najważniejsze akty prawne m in. Kodeks VAT) (e-book)

Poradniki prawne (najważniejsze akty prawne m in. Kodeks VAT) (e-book) Najważniejsze akty prawne zebrane w poradnikach "Rzeczpospolitej". Produkt okresowy - świadczenie dostępne w okresie trwania prenumeraty

Specjalistyczne książki biznesowe (e-book)

Specjalistyczne książki biznesowe (e-book) Przydatne i zawsze aktualne książki z obszarów prawno-podatkowych. Produkt okresowy - świadczenie dostępne w okresie trwania prenumeraty

Przydatne programy, m.in. rozliczenie roczne PIT (wersja online)

Przydatne programy, m.in. rozliczenie roczne PIT (wersja online) Sprawdzony, zweryfikowany przez doradców podatkowych program do rozliczenia rocznego. Produkt okresowy - świadczenie dostępne w okresie trwania prenumeraty

Cykl poradników Akademia Rzeczpospolitej (e-book)

Cykl poradników Akademia Rzeczpospolitej (e-book) Cykl przydatnych w biznesie szkoleń z zakresu rozwoju osobistego. Produkt okresowy - świadczenie dostępne w okresie trwania prenumeraty

1 miesiąc 119,00 PLN 1 miesiąc 139,00 PLN
12 miesięcy 1 190,00 PLN 12 miesięcy 1 390,00 PLN
ceny brutto – WAŻNE: prenumerata stanowi koszt uzyskania przychodu
Zamów Zamów

"Rzeczpospolita" jest:

Opiniotwórcza

"Rzeczpospolita" to wielokrotny zwycięzca rankingu najczęściej cytowanych mediów w Polsce. W roku 2014 została uznana za najbardziej opiniotwórcze medium dekady.

Liderem

"Rzeczpospolita" jest liderem sprzedaży ogółem w grupie tytułów o profilu gospodarczym. Nasz tytuł zajmuje także pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży wydań elektronicznych prasy w Polsce.

Wszechstronna

Jako jedyny tytuł na rynku w unikalny sposób łączy treści ogólnoinformacyjne ze specjalistycznymi. Codziennie informujemy o tym co ważne w świecie polityki, nauki, sportu, kultury, gospodarki i prawa.

Uznana

Zdaniem menedżerów najwyższego szczebla "Rzeczpospolita" jest najlepszym dziennikiem gospodarczym w Polsce. Uznanie naszych Czytelników to największy zaszczyt.