Prenumerata podstawowa

Najbardziej OPŁACALNA

Prenumerata PLUS
Już od: 144,00PLN za miesiąc Już od: 169,00PLN za miesiąc
Zamów Zamów
"Rzeczpospolita" (Wydarzenia, Ekonomia i rynek, Prawo co dnia)

"Rzeczpospolita" (Wydarzenia, Ekonomia i rynek, Prawo co dnia) Bieżące wydarzenia ze świata, kraju i polityki, opinie, kultura, nauka oraz sport.

Dostęp do serwisu rp.pl

Dostęp do serwisu rp.pl Korzystaj z pełnego dostępu do rp.pl.

Tygodnik Dobra Firma: Podatki i Księgowość

Tygodnik Dobra Firma: Podatki i Księgowość Poniedziałkowy tygodnik z komentarzami ekspertów; o rozliczeniach z fiskusem, podatkach oraz deklaracjach podatkowych. Praktyczny poradnik dla przedsiębiąrców, a przede wszystkim ich działów finansowo-księgowych.

Tygodnik Dobra Administracja

Tygodnik Dobra Administracja Tygodnik wtorkowy dla urzędników, a w nim: zmiany przepisów, prawo i postępowanie administracyjne, zasady tworzenia pism urzędowych, informacje o finansach publicznych i rozwoju zawodowym urzędników.

Tygodnik Rzecz o Prawie

Tygodnik Rzecz o Prawie Tygodnik prawniczych opinii – publicystyka, komentarze oraz felietony autorytetów prawniczych na temat istotnych wydarzeń i problemów prawnych.

Tygodnik Dobra Firma - Rachunkowość

Tygodnik Dobra Firma - Rachunkowość Tygodnik dla małych, średnich i dużych firm prowadzących księgi rachunkowe, a w nim: ważne porady dla księgowych i działów finansowych dotyczące wszelkich uproszczeń oraz formalności, których muszą dopilnować.

Tygodnik Dobra Firma - Kadry i Płace

Tygodnik Dobra Firma - Kadry i Płace Tygodnik dla pracodawców małych i średnich firm, działów kadr i płac oraz indywidualnych przedsiębiorców, zawierający szeroko rozumiane prawo pracy, m. in. ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenia zdrowotne, a także porady i praktyczne opisy problemów związane z ich rozwiązaniem.

Tygodnik Dobra Firma - Biznes

Tygodnik Dobra Firma - Biznes Wnikliwe porady dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Magazyn Plus Minus

Magazyn Plus Minus Weekendowa porcja błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów.

Życie Regionów

Życie Regionów Kluczowe dla regionów tematy gospodarcze, osiągnięcia samorządów, najciekawsze wydarzenia kulturalne, sportowe oraz atrakcje turystyczne.

Ściągawka Przedsiębiorcy

Ściągawka Przedsiębiorcy Terminy, stawki, limity - niezbędnik przedsiębiorcy.

Rankingi m.in. Lista 500, Ranking Kancelarii Prawnych, Ranking Samorządów

Rankingi m.in. Lista 500, Ranking Kancelarii Prawnych, Ranking Samorządów Topowe rankingi organizowane przez "Rzeczpospolitą" różnych instytucji, szkół, urzędów, przedsiębiorstw itp. według przyjętych kryteriów oceny.

12 raportów ekonomicznych

12 raportów ekonomicznych Dogłębne analizy najważniejszych wydarzeń z obrębu polskiej gospodarki, ich szanse i problemy.

12 raportów prawnych

12 raportów prawnych Szczegółowo opisane zmiany w przepisach prawnych, trafne porady jak się do nich przygotować oraz gdzie dopełnić wszelkich formalności.

Newslettery m.in.: o tematyce księgowej, kadrowej, prawnej

Newslettery m.in.: o tematyce księgowej, kadrowej, prawnej Najważniejsze informacje z zakresu prawa, księgowości i kadr.

RODOpass nowość

RODOpass nowość Dostęp do elektronicznego narzędzia służącego do audytu firmy pod kątem RODO. Zarejestruj się na prenumerata.rp.pl i korzystaj z narzędzia. Czas trwania prenumeraty: 12 mies. -> 6 mies. dostępu, 6 mies. -> 3 mies. dostępu, 3 mies. -> 1 mies. dostępu, 1 mies. -> brak dostępu

Program antywirusowy AVG Internet Security nowość

Program antywirusowy AVG Internet Security nowość Licencja na program antywirusowy AVG Internet Security. Czas trwania prenumeraty: 12 mies. -> 12 mies. licencja, 6 mies. -> 3 mies. licencja 3 mies. -> 1 mies. licencja, 1 mies. -> brak licencji

eTutor (Business English, Travel English) nowość

eTutor (Business English, Travel English) nowość Dostęp do platformy nauki języków obcych (abonament Business English, Travel English). Zarejestruj się na prenumerata.rp.pl i korzystaj z narzędzia. Czas trwania prenumeraty: 12 mies. -> 12 mies. dostępu, 6 mies. -> 3 mies. dostępu, 3 mies. -> 1 mies. dostępu, 1 mies. -> brak dostępu

Abbeys - doradztwo w zakresie pozyskiwania środków unijnych i krajowych; wycena wartości rynkowej firmy celem jej sprzedaży nowość

Abbeys - doradztwo w zakresie pozyskiwania środków unijnych i krajowych; wycena wartości rynkowej firmy celem jej sprzedaży nowość Doradztwo w zakresie pozyskiwania środków unijnych i krajowych, wycena wartości rynkowej firmy celem jej sprzedaży. Zarejestruj się na prenumerata.rp.pl i korzystaj z usługi. Czas trwania prenumeraty: 12 mies. -> 12 mies. dostępu, 6 mies. -> 3 mies. dostępu, 3 mies. -> 1 mies. dostępu, 1 mies. -> brak dostępu

20% rabatu na ofertę w Nexto.pl nowość

20% rabatu na ofertę w Nexto.pl nowość 20% rabatu na całą ofertę Nexto. Zarejestruj się na prenumerata.rp.pl i korzystaj z oferty.

15% rabatu na konferencje i szkolenia "Rzeczpospolitej"

15% rabatu na konferencje i szkolenia "Rzeczpospolitej" 15% rabatu na szkolenia i konferencje organizowane przez "Rzeczpospolitą". Zarejestruj się na prenumerata.rp.pl i korzystaj z oferty.

Archiwum tekstów "Rzeczpospolitej" - dostęp online

Archiwum tekstów "Rzeczpospolitej" - dostęp online Wygodna wyszukiwarka tekstów z "Rzeczpospolitej" na rp.pl.

Program: rozliczenie roczne PIT

Program: rozliczenie roczne PIT Sprawdzony i zweryfikowany przez doradców podatkowych program do rozliczenia rocznego.

10% rabatu na usługi w serwisie Kancelarie RP nowość

10% rabatu na usługi w serwisie Kancelarie RP nowość 10% rabatu na usługi sieci prawnej Kancelarie RP. Zarejestruj się na prenumerata.rp.pl i korzystaj z usługi.

4 poradniki prawne

4 poradniki prawne Najważniejsze akty prawne zebrane w poradnikach.

12 poradników prenumeratora

12 poradników prenumeratora Przydatne i zawsze aktualne książki z obszarów prawno-podatkowych.

1 miesiąc 144,00 PLN 1 miesiąc 169,00 PLN
3 miesiące 429,00 PLN 3 miesiące 479,00 PLN
12 miesięcy 1 440,00 PLN 12 miesięcy 1 690,00 PLN
ceny brutto
Zamów Zamów

WAŻNE: prenumerata stanowi koszt uzyskania przychodu

Nie wiesz jaki pakiet wybrać?

Zostaw dane. Oddzwonimy.

"Rzeczpospolita" jest:

Opiniotwórcza

"Rzeczpospolita" to wielokrotny zwycięzca rankingu najczęściej cytowanych mediów w Polsce. W roku 2014 została uznana za najbardziej opiniotwórcze medium dekady.

Liderem

"Rzeczpospolita" jest liderem sprzedaży ogółem w grupie tytułów o profilu gospodarczym. Nasz tytuł zajmuje także pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży wydań elektronicznych prasy w Polsce.

Wszechstronna

Jako jedyny tytuł na rynku w unikalny sposób łączy treści ogólnoinformacyjne ze specjalistycznymi. Codziennie informujemy o tym co ważne w świecie polityki, nauki, sportu, kultury, gospodarki i prawa.

Uznana

Zdaniem menedżerów najwyższego szczebla "Rzeczpospolita" jest najlepszym dziennikiem gospodarczym w Polsce. Uznanie naszych Czytelników to największy zaszczyt.