PAKIETY CYFROWE

Sprawdź z jakich elementów składają się przygotowane dla Ciebie pakiety cyfrowe
serwis rp.pl

Najczęściej WYBIERANY

podstawowy
plus
Już od: 59PLN brutto za miesiąc Już od: 144PLN brutto za miesiąc Już od: 169PLN brutto za miesiąc
Zamów Zamów Zamów
rp.pl - sekcja „Wydarzenia, Ekonomia, Prawo oraz Plus Minus”

rp.pl - sekcja „Wydarzenia, Ekonomia, Prawo oraz Plus Minus” Bieżące wydarzenia ze świata, kraju i polityki, prawo, opinie, kultura, nauka oraz sport.

Wydanie elektroniczne „Rzeczpospolitej”

Wydanie elektroniczne „Rzeczpospolitej” Codzienne wydanie opiniotwórczego dziennika "Rzeczpospolita" w wersji cyfrowej. Dostępne na ekranie Twojego komputera, dzień przed wydaniem papierowym, o godz. 21:00. Bądź o krok przed wszystkimi.

Aplikacja tabletowa

Aplikacja tabletowa Czytaj elektroniczne wydanie "Rzeczpospolitej" nie tylko na ekranie swojego komputera ale także na tablecie. Dostępne dzień przed wydaniem papierowym, o godz. 21:00. Wygoda korzystania, gdziekolwiek jesteś.

Newslettery m.in.: o tematyce księgowej, kadrowej

Newslettery m.in.: o tematyce księgowej, kadrowej Najważniejsze informacje z zakresu prawa, księgowości i kadr.

Dodatki specjalne

Dodatki specjalne Specjalistyczne książki biznesowe (e-book). Przydatne i zawsze aktualne książki z obszarów prawno-podatkowych. Produkt okresowy - świadczenie dostępne w okresie trwania prenumeraty.

Program: rozliczenie roczne PIT

Program: rozliczenie roczne PIT Sprawdzony i zweryfikowany przez doradców podatkowych program do rozliczenia rocznego.

Poradniki prawne

Poradniki prawne Poradniki prawne (najważniejsze akty prawne m in. Kodeks VAT) (e-book). Najważniejsze akty prawne zebrane w poradnikach "Rzeczpospolitej". Produkt okresowy - świadczenie dostępne w okresie trwania prenumeraty.

Poradniki prenumeratora

Poradniki prenumeratora Przydatne i zawsze aktualne książki z obszarów prawno-podatkowych.

Zamów Zamów Zamów

"Rzeczpospolita" jest:

Opiniotwórcza

"Rzeczpospolita" to wielokrotny zwycięzca rankingu najczęściej cytowanych mediów w Polsce. W roku 2014 została uznana za najbardziej opiniotwórcze medium dekady.

Liderem

"Rzeczpospolita" jest liderem sprzedaży ogółem w grupie tytułów o profilu gospodarczym. Nasz tytuł zajmuje także pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży wydań elektronicznych prasy w Polsce.

Wszechstronna

Jako jedyny tytuł na rynku w unikalny sposób łączy treści ogólnoinformacyjne ze specjalistycznymi. Codziennie informujemy o tym co ważne w świecie polityki, nauki, sportu, kultury, gospodarki i prawa.

Uznana

Zdaniem menedżerów najwyższego szczebla "Rzeczpospolita" jest najlepszym dziennikiem gospodarczym w Polsce. Uznanie naszych Czytelników to największy zaszczyt.