PAKIETY CYFROWE

Sprawdź z jakich elementów składają się przygotowane dla Ciebie pakiety cyfrowe
serwis rp.pl

Najczęściej WYBIERANY

podstawowy
plus
Już od: 59PLN brutto za miesiąc Już od: 129PLN brutto za miesiąc Już od: 149PLN brutto za miesiąc
Zamów Zamów Zamów
rp.pl - sekcja „Wydarzenia, Ekonomia oraz Plus Minus”

rp.pl - sekcja „Wydarzenia, Ekonomia oraz Plus Minus” Bądź na bieżąco. Czytaj bez ograniczeń o tym co ważne w polityce, tematyce społecznej, nauce, kulturze i sporcie. Zyskaj szerokie spojrzenie na ekonomię, gospodarkę, rynek kapitałowy. Miej dostęp do wyjątkowej publicystyki z weekendowego wydania "Rzeczpospolitej" Plus Minus. To wszystko na ekranie Twojego komputera, tableta, smartfona.

Serwis Prawo w Firmie

Serwis Prawo w Firmie Baza aktów prawnych, użyteczne narzędzia i kalkulatory, aktualności i komentarze z dziedziny prawa. Narzędzie pracy dla prawników, ekspertów rachunkowości, prawa pracy, spraw kadrowych, administracji i menedżerów. Przydatne źródło wiedzy dla Profesjonalistów.

rp.pl - Sekcja Prawo

rp.pl - Sekcja Prawo Zyskaj dostęp do profesjonalnego działu PRAWO w serwisie rp.pl, którego większość treści zamknięta jest za paywall'em. Znajdziesz tam najnowsze informacje prawne przydatne w życiu prywatnym i zawodowym. Aktualności, interpretacje, orzecznictwo, przydatne porady. Czytaj bez ograniczeń.

Wydanie elektroniczne „Rzeczpospolitej”

Wydanie elektorniczne „Rzeczpospolitej” Codzienne wydanie opiniotwórczego dziennika "Rzeczpospolita" w wersji cyfrowej. Dostępne na ekranie Twojego komputera, dzień przed wydaniem papierowym, o godz. 21:00. Bądź o krok przed wszystkimi.

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka Wydanie elektroniczne "Rzeczpospolitej" wzbogacone jest o przydatną funkcję wyszukiwania. Abyś szybko znalazł najistotniejsze informacje.

Aplikacja tabletowa

Aplikacja tabletowa Czytaj elektroniczne wydanie "Rzeczpospolitej" nie tylko na ekranie swojego komputera ale także na tablecie. Dostępne dzień przed wydaniem papierowym, o godz. 21:00. Wygoda korzystania, gdziekolwiek jesteś.

Dodatki specjalne

Dodatki specjalne Specjalistyczne książki biznesowe (e-book). Przydatne i zawsze aktualne książki z obszarów prawno-podatkowych. Produkt okresowy - świadczenie dostępne w okresie trwania prenumeraty

Poradniki prawne

Poradniki prawne Poradniki prawne (najważniejsze akty prawne m in. Kodeks VAT) (e-book). Najważniejsze akty prawne zebrane w poradnikach "Rzeczpospolitej". Produkt okresowy - świadczenie dostępne w okresie trwania prenumeraty

Zamów Zamów Zamów

"Rzeczpospolita" jest:

Opiniotwórcza

"Rzeczpospolita" to wielokrotny zwycięzca rankingu najczęściej cytowanych mediów w Polsce. W roku 2014 została uznana za najbardziej opiniotwórcze medium dekady.

Liderem

"Rzeczpospolita" jest liderem sprzedaży ogółem w grupie tytułów o profilu gospodarczym. Nasz tytuł zajmuje także pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży wydań elektronicznych prasy w Polsce.

Wszechstronna

Jako jedyny tytuł na rynku w unikalny sposób łączy treści ogólnoinformacyjne ze specjalistycznymi. Codziennie informujemy o tym co ważne w świecie polityki, nauki, sportu, kultury, gospodarki i prawa.

Uznana

Zdaniem menedżerów najwyższego szczebla "Rzeczpospolita" jest najlepszym dziennikiem gospodarczym w Polsce. Uznanie naszych Czytelników to największy zaszczyt.