Więcej niż prenumerata

Prenumerata „Rzeczpospolitej” zapewni Ci więcej niż się spodziewasz. Niezależnie gdzie jesteś i o jakiej porze „Rzeczpospolita” jest na wyciągnięcie ręki.

Czytaj tak jak lubisz

Czytaj komentarze, opinie, pogłębione analizy w różnych formatach, które pasują do Twojego stylu życia. Pomożemy Ci poznać wiele perspektyw na interesujący Cię temat, by uzyskać pełen obraz.

"Rzeczpospolita" jest:

Opiniotwórcza

"Rzeczpospolita" to wielokrotny zwycięzca rankingu najczęściej cytowanych mediów w Polsce. W roku 2014 została uznana za najbardziej opiniotwórcze medium dekady.

Liderem

"Rzeczpospolita" jest liderem sprzedaży ogółem w grupie tytułów o profilu gospodarczym. Nasz tytuł zajmuje także pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży wydań elektronicznych prasy w Polsce.

Wszechstronna

Jako jedyny tytuł na rynku w unikalny sposób łączy treści ogólnoinformacyjne ze specjalistycznymi. Codziennie informujemy o tym co ważne w świecie polityki, nauki, sportu, kultury, gospodarki i prawa.

Uznana

Zdaniem menedżerów najwyższego szczebla "Rzeczpospolita" jest najlepszym dziennikiem gospodarczym w Polsce. Uznanie naszych Czytelników to największy zaszczyt.